W Gorzycach uroczyście zakończono i podsumowano realizację dużej inwestycji drogowej. Zadanie było podzielone na dwa etapy a jego całkowita wartość to ponad 10 milionów złotych. Droga zmienia układ komunikacyjny w tej części gminy i ma poprawić komfort życia mieszkańców. Udział w uroczystości wziął między innymi wiceminister infrastruktury, Rafał Weber. Zapraszamy do obejrzenia.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.















