6.8 C
Tarnobrzeg,pl
niedziela, 29 marca, 2020

O nas

iTV WISŁA to pierwsza Internetowa, niezależna Telewizja w regionie. Powstała we wrześniu 2014 roku m.in. z myślą o mieszkańcach powiatów: tarnobrzeskiego i sandomierskiego a także o tych, których interesuje to, co się tu dzieje.

Internetowa telewizja WISŁA to codzienne aktualności z regionu, serwisy informacyjne, a do tego profesjonalnie przygotowane programy publicystyczne, wywiady z ciekawymi osobami, interwencje, reportaże z imprez kulturalnych, jak również relacje z aren sportowych naszego regionu. Z kamerą docieramy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i ponadczasowego.

Dziś miliony ludzi w pracy i w zaciszu domowym korzysta z Internetu, by dowiedzieć się, co danego dnia wydarzyło się w ich okolicy. Nasze materiały i programy poprzez Internet będzie można przypomnieć sobie i oglądać zawsze, wszędzie i ilekroć chcemy.

iTV WISŁA jest tworzona przez reporterów i widzów. Każdy internauta może przesłać do nas swój film nakręcony aparatem, kamerą, a nawet telefonem komórkowym.

Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy i przesyłania filmów! Czekamy także na informacje o ciekawych wydarzeniach i imprezach.