UROCZYSTA SESJA Z WYRÓŻNIENIAMI – SAMORZĄDOWE ŚWIĘTO W GORZYCACH
W Środowiskowym Domu Kultury w Gorzycach odbyła się uroczysta sesja Rady Gminy Gorzyce. Tym razem wręczono jeden tytuł „Zasłużony dla Gminy Gorzyce”. Nagrodzono również pracowników Urzędu Gminy oraz Gminnego Ośrodka Kultury a najzdolniejsi uczniowie odebrali stypendia naukowe. Uroczystość zgromadziła między innymi samorządowców, przedstawicieli różnego rodzaju placówek, instytucji i stowarzyszeń. Zapraszamy do obejrzenia.
UROCZYSTA SESJA RADY GMINY GORZYCE – 19 CZERWCA 2026
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.













