SESJA ABSOLUTORYJNA W SANDOMIERZU – RADA MIEJSKA POZYTYWNIE OCENIŁA BURMISTRZA
W Sandomierzu odbyła się jedna z najważniejszych w roku sesji Rady Miejskiej. Radni pozytywnie ocenili pracę burmistrza i udzielili mu wotum zaufania a następnie absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2025 rok. Kluczowe uchwały nie zostały jednak przyjęte jednogłośnie a obrady stały się okazją, by przeanalizować stan miejskich finansów. Zapraszamy do obejrzenia.
Strona główna AKTUALNOŚCI SESJA ABSOLUTORYJNA W SANDOMIERZU – RADA MIEJSKA POZYTYWNIE OCENIŁA BURMISTRZA
































