Budynki Szpitala Specjalistycznego Ducha Świętego w Sandomierzu przejdą gruntowną termomodernizację. Lecznica podpisała umowę na dofinansowanie inwestycji z samorządem województwa świętokrzyskiego. Środki zostaną przekazane z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020. Całkowita wartość zaplanowanych prac to ponad 15 milionów złotych. Zapraszamy do obejrzenia.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.














