60 / 100 Punktacja SEO

MISTRZOSTWA PODKARPACIA NAD JEZIOREM TARNOBRZESKIM – STRAŻACY RYWALIZOWALI NA PIASKU
Nad Jeziorem Tarnobrzeskim odbyły się III Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w siatkówce plażowej. Na piasku o miano najlepszej drużyny rywalizowało 16 duetów. Kto okazał się najlepszy? Zapraszamy do obejrzenia.