MISTRZOSTWA PODKARPACIA NAD JEZIOREM TARNOBRZESKIM – STRAŻACY RYWALIZOWALI NA PIASKU
Nad Jeziorem Tarnobrzeskim odbyły się III Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w siatkówce plażowej. Na piasku o miano najlepszej drużyny rywalizowało 16 duetów. Kto okazał się najlepszy? Zapraszamy do obejrzenia.
Strona główna PROGRAMY SPORT MISTRZOSTWA PODKARPACIA NAD JEZIOREM TARNOBRZESKIM – STRAŻACY RYWALIZOWALI NA PIASKU
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.















