W ostatniej kolejce rundy jesienniej nie było niespodzianki. Wicelider z Gorzyc pewnie pokonał 3:0 beniaminka z Grębowa. Warto jednak dodać, że gospodarze dwie bramki strzelili w ostatnim fragmencie spotkania. Słowianin grał już wtedy w osłabieniu po tym, jak w 73 minucie Wojciech Nieradka zobaczył drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę. Wcześniej drużyna z Gorzyc miała przewagę, ale nie potrafiła jej udokumentować. Po rundzie jesiennej Stal Gorzyce jest wiceliderem i ma zaledwie dwa punkty mniej od ŁKS Łowisko. Słowianin Grębów zimę spędzi na 11. miejscu. Beniaminek zgromadził 13 punktów, co jest wynikiem poniżej oczekiwań i potencjału zespołu prowadzonego przez Tomasza Telkę. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów meczu i komentarzy trenerów.
Klasa Okręgowa Stalowa Wola – sezon 2024/2025 – 15. kolejka
Stal Gorzyce – Słowianin Grębów 3:0 (1:0)
Bramki: Lohan Costa de Carvalho 26′, Kryspin Majewski (sam.) 81′, Adrian Golik 83′
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.













