Dwa dni rywalizacji, dwie kategorie i spotkanie integracyjne, a wszystko to w klimacie siatkówki. Już po raz dwunasty w Tarnobrzegu, rozegrany został ogólnopolski turniej piłki siatkowej, który był także elementem obchodów Barbórki. Emocji i wysokiego poziomu sportowego nie zabrakło, ale najważniejsza była tutaj dobra zabawa i wyjątkowa atmosfera, która po raz kolejny pokazała, że sport łączy ludzi. Zapraszamy na obszerną relację z wydarzenia.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.














