W Baranowie Sandomierskim upamiętniono 232. rocznicę uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja. Odprawiona została uroczysta msza święta w kościele parafialnym w Baranowie Sandomierskim, w której udział wzięli między innymi samorządowcy, orkiestra dęta, poczty sztandarowe oraz liczne grono mieszkańców. Po modlitwie delegacje złożyły wiązanki kwiatów pod pomnikiem Orła Piastowskiego, który znajduje się w centralnym miejscu Baranowa Sandomierskiego. Zapraszamy do obejrzenia.
Strona główna BARANÓW SANDOMIERSKI WSPOMINALI TWÓRCÓW KONSTYTUCJI – UROCZYSTOŚCI W BARANOWIE SANDOMIERSKIM
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.













