Dzięki współpracy dwóch samorządów udało się poprawić bezpieczeństwo i komfort życia w sołectwie Furmany. Starostwo powiatowe w Tarnobrzegu oraz Urząd Gminy Gorzyce dokonały wspólnej inwestycji. W przyszłym roku takie działania mają być kontynuowane. Zapraszamy do obejrzenia.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.















