Władze Tarnobrzega, przedstawiciele zarządu osiedla Przywiśle oraz reprezentanci spółdzielni mieszkaniowych dyskutowali nad planem rozbudowy dróg w tej części miasta. Udział w spotkaniu wzięli także projektanci oraz zaniepokojeni mieszkańcy. Pierwotna koncepcja zakładała budowę dróg, chodników i parkingów kosztem wycinki drzew oraz likwidacji zieleni. Na to zgody mieszkańców nie ma – zgodnie z ich sugestiami projekt ma zostać zmodyfikowany. Zapraszamy do obejrzenia.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.














