Wielka Sobota to czas tradycyjnego poświęcenia pokarmów na Wielkanocne Stoły. Całe rodziny udają się do kościołów z koszykami pełnymi jedzenia i ozdób, by wspólnie się pomodlić. W tym roku z naszą kamerą odwiedziliśmy: Klasztor Ojców Dominikanów w Tarnobrzegu, Parafię pw. Chrystusa Króla w Tarnobrzegu oraz Parafię pw. Św. Marii Magdaleny w Miechocinie. Serdecznie zapraszamy na reportaż.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.














