Tygodnie mijają, a tarnobrzeżanie wciąż nie mogą wejść do swoich mieszkań. Nabywcy mieszkań przy ul. Świętej Barbary 9B nie mogą do nich wejść, bo Tarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego i miasto nie może dojść do porozumienia z generalnym wykonawcą. Szczegóły w materiale video.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.














