Coraz gorzej wygląda sytuacja piłkarzy tarnobrzeskiej Siarki. Rozmowy z władzami miasta nie przynoszą efektu w postaci większego wsparcia finansowego. Prezydent Grzegorz Kiełb przedstawił sytuację jasno – los drużyny leży w tym momencie w rękach akcjonariuszy. Czy uda się uratować II ligę w Tarnobrzegu?
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.
















