TARNOBRZEG: SPRZEDAM MIESZKANIE 68,16 m2, trzy pokoje, trzecie piętro, winda.

0
36243

SPRZEDAM MIESZKANIE, 68,16 m2, trzy pokoje, trzecie piętro, winda, ul. Kopernika 28, Tarnobrzeg. Tel. 603 303 410. Mieszkanie przestronne, zadbane, umeblowane, gotowe do zamieszkania. Usytuowane w nowo docieplonym bloku. Osobno łazienka i toaleta. Bardzo dobra lokalizacja.

Okolica cicha i spokojna. Na przeciwko bloku rozciąga się widok nowoczesnego budynku Zespołu Szkół nr 1 wraz z otaczającą go zielenią, co stanowi przyjemny widok z kuchennego okna. Z drugiej strony bloku można obserwować malownicze ogrody działkowe, które, szczególnie jesienią, przyciągają swym urokiem. W mieszkaniu można cieszyć się prywatnością, gdyż nie ma innych bloków na przeciwko czy z tyłu budynku, więc „sąsiad nie zagląda do okna“ :). Wokół bloku znajduje się duża, zaciszna przestrzeń – do dyspozycji np. na spacery z dzieckiem czy z pieskiem. Do wykorzystania także liczne miejsca parkingowe oraz możliwość zakupu garażu w pobliżu bloku. W najbliższej okolicy znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, sklepy, kościół oraz dworzec PKP.

Mieszkanie jest jasne, dwustronne, ciepłe. Na powierzchnię 68,16 m2 składają się: przestronny pokój dzienny oraz dwa mniejsze pokoje, oddzielna kuchnia, osobno łazienka i toaleta. Zaletą mieszkania jest także przestronny przedpokój, który można wykorzystać jako garderobę. Do mieszkania przynależy także piwnica. Czynsz około 700zł; w czynszu gaz i woda. Ogrzewanie miejskie z ECO. Możliwość sprzedaży mieszkania z umeblowaniem lub bez – kwestia do ustalenia. Cena: 349 000 zł – do negocjacji.