ŚWIETNY MECZ MŁODYCH KOSZYKARZY Z TARNOBRZEGA – SIARKA POKONAŁA DRUŻYNĘ Z PRZEMYŚLA

0
54191

Koszykarze MKKS Siarka Tarnobrzeg wygrali jeden z najważniejszych meczów w tym sezonie. Po wyrównanej pierwsze połowie po przerwie podopieczni Tomasza Żaka zagrali koncertowo. Gospodarze świetni spisywali się zwłaszcza w obronie. Po pozwoliło zbudować przewagę i w ostatnich minutach kontrolować spotkanie. Dzięki wygranej zespół z Tarnobrzega ma bardzo duże szanse na to, by awansować do kolejnego etapu rozgrywek i powalczyć z najlepszymi drużynami z województwa lubelskiego. Do zakończenia rozgrywek na Podkarpaciu pozostały jeszcze dwie kolejki – kolejne spotkania Siarka rozegra na własnym parkiecie z MOSiR-em Krosno. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów meczu oraz komentarzy.
Podkarpacka Liga Koszykarzy U-13 – sezon 2023/2024 – 12. kolejka
MKKS Siarka Tarnobrzeg – UKS Basket 15 Przemyśl 76:45 (14:12, 11:16, 25:11, 26:6)