Ponad 100 osób wzięło udział w biegu oraz marszu nordic walking, które zostały zorganizowane w ramach Sportowego Powitania Wiosny w Gorzycach. Dla wielu zawodników była to zupełnie nowa propozycja – trasa wiodła bowiem leśnymi terenami nad zalewem i była bardzo wymagająca. Bieg przełajowy stał się elementem przygotowań do kolejnych startów oraz dobrym sposobem na aktywne przywitanie wiosny. Zapraszamy do obejrzenia.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.













