SIARKA NIE WYKORZYSTAŁA SZANSY – ZNICZ PRUSZKÓW URATOWAŁ REMIS

0
8468

Świetna pierwsza połowa i bardzo słaba druga – piłkarze Siarki Tarnobrzeg wciąż nie potrafią odnaleźć rytmu w początku sezonu. Ekipa prowadzona przez Włodzimierza Gąsiora bardzo długo prowadziła 2:0, ale nie pokonała Znicza Pruszków. Goście uratowali remis, strzelając gola w 89 minucie meczu. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów meczu oraz konferencji prasowej trenerów.

SIARKA TARNOBRZEG – ZNICZ PRUSZKÓW 2:2 (2:0)

Bramki: Marcin Wodecki 29′, Mateusz Janeczko 34′ – Mateusz Długołęcki 72′, Patryk Czarnowski 89′

Żółte kartki: Kubowicz, Galara, Wełniak – Wrześniewski, Pyrka, Smoleń
Czerwona kartka: Dawid Kubowicz (90′, za drugą żółtą)

SIARKA: 1. Krystian Krupa – 11. Mateusz Janeczko, 23. Dawid Kubowicz, 31. Tomasz Wełnicki, 14. Sebastian Duda, 77. Aleksander Drobot (86, 99. Kamil Woźniak) – 51. Maksymilian Sitek, 16. Eryk Galara (81, 18. Kacper Maik), 20. Grzegorz Płatek, 88. Marcin Wodecki (90, 27. Kamil Kargulewicz) – 9. Krzysztof Ropski (79, 81. Kacper Wełniak)

ZNICZ: 1. Bartłomiej Gradecki – 4. Marcin Bochenek, 8. Mateusz Długołęcki, 6. Michał Wrześniewski, 16. Kacper Smoleń – 21. Paweł Tarnowski, 14. Adrian Małachowski, 15. Przemysław Kocot (62, 17. Marcin Stromecki), 9. Dariusz Zjawiński (31, 10. Maciej Machalski), 7. Arkadiusz Pyrka (46, 13. Patryk Kubicki) – 2. Patryk Czarnowski