W Sandomierzu odbył się okręgowy etap Ogólnopolskiej Olimpiady Budowlanej „Buduj z Pasją”. Gospodarzem zmagań był Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących. W tym roku o awans do etapu centralnego rywalizowało siedem duetów z trzech województw. Uczniowie musieli zmierzyć się z częścią teoretyczną i częścią praktyczną. Najlepszych budowlańców w Polsce poznamy w Tarnobrzegu, gdzie pod koniec maja odbędzie się wielki finał. Zapraszamy do obejrzenia.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.















