PREMIEROWE ŚNIADANIE BIZNESOWE – POZNAJ KLUB BIZNESU SIARKI TARNOBRZEG

1
5317

Za nami pierwsze śniadanie biznesowe, gdzie spotkali się przedsiębiorczy z władzami klubu Siarka Tarnobrzeg. Działalność w ramach Klubu Biznesu Siarki Tarnobrzeg ma przynieść korzyści dla samego klubu, jak i dla podmiotów gospodarczych. Śniadanie biznesowe w restauracji Kameleon było okazją do nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń. Serdecznie zapraszamy na relację.

Klub Biznesu ma na celu zrzeszenie jak największej liczby przedsiębiorców zarówno z Tarnobrzegu, jak i z okolic oraz z innych polskich miast. Wszystko po to, by mogli oni się poznać, wymienić wizytówkami, co doprowadzi do tego, że przyszłości będą mogli nawiązywać między sobą współpracę. Na śniadania biznesowe przybywają również członkowie innych Klubów Biznesu, dzięki czemu przybyłe firmy mają możliwość nawiązywania współpracy również w innych miastach.

Przedsiębiorcom, który zdecydują się wstąpić do Klubu Biznesu przysługiwały będą dodatkowe korzyści. Umożliwi im to udział w zamkniętych spotkaniach tylko dla klubowiczów oraz różnego rodzaju wyjazdy integracyjne m.in na mecze Reprezentacji Polski. Ponadto będą oni mieli również możliwość uczestnictwa w spotkaniach ze znanymi sportowcami, wspólnej gry w golfa i piłkę nożną.

Wiele aspektów świadczy za tym, by zdecydować się na wstąpienie do Klubu Biznesu. Najważniejsze jest jednak to, ze Klub Biznesu pozyskuje klientów dla firm, dzięki czemu mogą one lepiej prosperować. Jeżeli jednak ktoś nadal nie jest przekonany, to powinien przyjść 9 stycznia 2018 roku na kolejne śniadanie biznesowe, zapoznać się z celami i założeniami Klubu lub skontaktować się z koordynatorem:

Sławomir Strzałka tel.: 513 050 705, e-mail: biznes@siarka-tarnobrzeg.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here