Jednym z punktów marcowej sesji Rady Gminy Gorzyce było roczne sprawozdanie miejscowego komendanta Policji dotyczące bieżącej działalności oraz informacja o stanie porządku i bezpieczeństwa na terenie gminy. Była to idealna okazja do oficjalnego podziękowania dotychczasowemu komendantowi gorzyckiego komisariatu, który przeszedł na emeryturę i powitania jego następcy. Zapraszamy do obejrzenia.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.















