POGROM W NOWEJ DĘBIE – EFEKTOWNA WYGRANA PIŁKARZY STALI GORZYCE

0
23852

Prawdziwy festiwal strzelecki w przedostatniej kolejce sezonu zafundowali kibicom piłkarze na stadionie w Nowej Dębie. Do przerwy nic nie zapowiadało, że wicelider z Gorzyc odniesie okazałe zwycięstwo. To gospodarze prowadzili grę i mieli sporo okazji do otworzenia wyniku. Goście objęli prowadzenie tuż przed przerwą za sprawą Grzegorza Szymanka. Po zmianie stron grali już tylko podopieczni trenera Michała Szymczaka. Stal Gorzyce wygrała aż 7:2 i zapewniła sobie drugie miejsce na koniec rozgrywek. Stal Nowa Dęba bez względu na wyniki ostatniej kolejki skończy sezon na piątej pozycji. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów meczu oraz komentarzy trenerów.
Klasa Okręgowa Stalowa Wola – sezon 2021/2022 – 29. kolejka
Stal Nowa Dęba – Stal Gorzyce 2:7 (0:1)
Bramki Bernard Ciach 84′, Paweł Furtak 90′ (k) – Grzegorz Szymanek 44′, 76′, 86′, Adrian Golik 52′, 71′, Marcin Chmiel 56′, 78′