Po długich miesiącach przygotowań w Tarnobrzegu odsłonięto pomnik upamiętniający Honorowych Dawców Krwi. Nowe miejsce pamięci zostało zlokalizowane na skwerze u zbiegu ulic Kochanowskiego i Mickiewicza. W uroczystości udział wzięło liczne grono gości na czele z mocną reprezentacją krwiodawców. Głównym celem powstania pomnika jest symboliczne podziękowanie dla całego środowiska honorowych dawców krwi oraz motywowanie kolejnych osób do niesienia pomocy. Zapraszamy do obejrzenia.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.














