Przy współpracy Szkoły Podstawowej nr 6 w Miechocinie oraz parafii pod wezwaniem Świętej Marii Magdaleny w Miechocinie już po raz kolejny zorganizowany został wielki rodzinny piknik. Tradycyjnie nie zabrakło wielu atrakcji oraz tego, co wyróżnia placówkę dla tle innych – kameralnej i rodzinnej atmosfery.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.















