W miejscowości Dąbrowica na terenie gminy Baranów Sandomierski zakończony pierwszy etap przebudowy drogi powiatowej przez „zwałkę”. Druga część prac ma zostać wykonana do wiosny. Całkowita wartość inwestycji to ponad 7 milionów złotych. Modernizacja drogi była możliwa dzięki pozyskaniu dużego dofinansowania przez samorząd powiatu tarnobrzeskiego oraz dobrą współpracę z samorządem gminnym. Zapraszamy do obejrzenia.
Strona główna BARANÓW SANDOMIERSKI PIERWSZY ETAP PODSUMOWANY – PRZEBUDOWA DROGI POWIATOWEJ W DĄBROWICY
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.

















