Po dwóch latach znów udało się zaprosić do wspólnej zabawy fanów motoryzacji. IV spotkanie Pojazdów PRL w Tarnobrzegu to inicjatywa, która łączy pokolenia. Starsi z sentymentem wspominają, czym jeździli w młodości. Dla ich dzieci i wnuków to wielka atrakcja i przekonanie się, że polska motoryzacja stała na wysokim poziomie. Zapraszamy do obejrzenia relacji.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.















