Norbert Mastalerz aktywnie prowadzi swoją kampanię wyborczą w Tarnobrzegu. Tym razem z kandydatami do Rady Miasta oraz kandydatem do Sejmiku Województwa Podkarpackiego podjął temat realizacji inwestycji w mieście. Było o złym realizowaniu inwestycji drogowych, braku odpowiedniego nadzoru oraz betonowaniu miasta kosztem zieleni. Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej przedstawicieli Koalicji Obywatelskiej.
Strona główna TARNOBRZEG O SPOSOBIE WYKONYWANIA INWESTYCJI W TARNOBRZEGU – KONFERENCJA PRASOWA KOALICJI OBYWATELSKIEJ
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.













