NIESAMOWITY MECZ W TARNOBRZEGU – KTS ENEA SIARKOPOL WYSZARPAŁ AWANS!

0
53919

Trzy i pół godziny niesamowitej walki, huśtawka nastrojów i wiele emocje – KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg odrobił straty z Włoch i po dogrywce awansował do półfinału Ligi Mistrzyń. Osłabione brakiem swojej liderki Han Ying tarnobrzeżanki po wyjazdowej porażce z ASD Quattro Mori Cagliari znalazły się pod ścianą. Na Sardynii podopieczne Zbigniewa Nęcka przegrały 2:3. U siebie w takim samym stosunku wygrały i o losach awansu zdecydowała dogrywka. Trenerzy rozpisali kolejność gry trzech zawodniczek, następnie sędziowie te rozpiskę zestawili i rozegrano trzy krótkie pojedynki. Każdy składał się zaledwie z jednego seta. Ostatecznie KTS Enea Siarkopol Tarnobrzega wygrała dwa starcie w dogrywce i za miesiąc powalczy w półfinale. Ozdobą dwumeczu były kapitalne pojedynki Yang Xiaoxin i znakomicie dysponowanej Elizabet Abraamian. Zapraszamy do obejrzenia obszernych fragmentów meczu oraz komentarzy głównych bohaterów wieczoru.