Prawie 4,5 miliona złotych na inwestycje drogowe przeznaczył w 2023 roku samorząd gminy Grębów. Podobna kwota zostanie zainwestowana w nadchodzących dwunastu miesiącach. Wykonane zostaną kolejne ważne zadania między innymi w Grębowie, Stalach oraz Jamnicy. Celem jest przede wszystkim zadbanie o bezpieczeństwo oraz poprawa komfortu życia mieszkańców. Zapraszamy do obejrzenia.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.














