W Zamku Tarnowskich odbyły się miejskie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Konkurs składa się z dwóch elementów a jego podstawowym zadaniem jest promowanie właściwych zachowań oraz wiedzy w zakresu ochrony przeciwpożarowej. Laureaci miejskich zmagań będą reprezentowali Tarnobrzeg na kolejnych etapie turnieju, jakim będzie rywalizacja na szczeblu województwa. Zapraszamy do obejrzenia.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.















