Uczniowie ZSP Nr 1 w Tarnobrzegu odwiedzili Lotniczą Akademię Wojskową w Dęblinie. Uczelnia patronuje tarnobrzeskiej placówce, która uruchomiła kierunek – technik obsługi pasażerów w przewozach lotniczych, morskich i lądowych. Zapraszamy do obejrzenia reportażu.
Czytaj więcej na stronie ZSP Nr 1
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.














