KOSZYKARZE SIARKI WCIĄŻ NIEPOKONANI – GOSPODARZE OGRALI POLPHARMĘ!

0
1354

Trzy mecze i trzy zwycięstwa – to bilans Siarki Tarnobrzeg w rozgrywkach Tauron Basket Ligi. Mimo iż to Polpharma prowadziła w Tarnobrzeg przez 35 minut, to gracze Zbigniewa Pyszniaka pokazali wielką wolę walki i odrobili straty w ostatniej kwarcie. Ostatecznie Siarka pokonała Farmaceutów 74:69. Dla tarnobrzeżan to najlepszy start w TBL od momentu awansu na parkiety ekstraklasy w 2010 roku. Kolejnym rywalem ekipy z Podkarpacia będzie Energa Czarni Słupsk. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 31 października o godzinie 18:00 w Słupsku.

SIARKA TARNOBRZEG – POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI 74:69 (14:24, 24:18, 12:17, 24:10)

Siarka: Patoka 14, Młynarski 14, Robbins 14, Bell 10, Harris 10, Zalewski 6, Wall 4, Paul 2

Polpharma: Flieger 17, Tiller 13, Hicks 12, Bailey 10, Ward 7, Diduszko 6, Długosz 2, Kobus 2, Szymański, Wojdyła.