W Tarnobrzegu już po raz siódmy zorganizowano akcję charytatywną pod hasłem „Biegamy i Pomagamy”. W tym roku wszystkie zebrane w ramach inicjatywy pieniądze zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację 4-letniej Zuzi. Zasada jest prosta – im więcej przebiegniętych kilometrów, tym większe wsparcie trafi do chorej dziewczynki. Kolejny raz miłośnicy biegania z regionu aktywnie zaangażowali się w niesienie pomocy.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.














