JEZIORO ANIOŁÓW Z KASIĄ WILK – ZAPRASZAMY !

0
34997

Wielkimi krokami nadchodzi pierwsza jesienna odsłona II Edycji Jezioro Aniołów. Na początek drugiej edycji mamy dla Was Kochane aniołki coś specjalnego. Już 4 listopada wchodzimy do wody na wschód słońca z założycielkami Sopockiego „Morze Aniołów” które było dla nas inspiracją w stworzeniu naszego Jezioro Aniołów. Jednoczymy się w jedną wielką anielską rodzinę i wchodzimy razem do wody o 6:29. Bardzo się cieszymy że również gościem specjalnym będzie Kasia Wilk której przeboje takie jak „sacrum” , „ważne” czy „pierwszy raz” śpiewała kiedyś cała Polska.
Zapraszamy Was już o godzinie 6:00 aby na spokojnie się przygotować i skorzystać z integracyjnej rozgrzewki razem z Katarzyną Sendek ,,Fit Endorfina,, którą będzie prowadziła o godzinie 6:10. Dodatkowo po wyjściu z wody o godzinie 7:30 poprowadzi Bożena Pandura „Szkoła tańca i rozwoju PANDURA” anielskiego poloneza. Oczywiście to dopiero początek atrakcji „Wielkiego Święta Morsowania!” cały program podajemy pod spodem. Do zobaczenia Kochani niedługo.
8:00 – przemówienie Prezydenta Miasta Tarnobrzeg Dariusza Bożka oraz prezesa fundacji ”z Serca dla Serca” Karola Czerneckiego
8:30 – Łukasz Szpunar zaczynamy próbę bicia Rekordu Guinnessa w najdłuższym przebywaniu w lodzie.
9:00 – koncerty na dużej scenie Anielskie Grajki, Ewelina Przybył, Śpiewający Dj Voice, Justyna Panek wraz z Arturem Zygmuntem, GED + Karolina Paterak, Dagga, Diana Ciecierska, Arteon Events
12:00 – rozgrzewka integracyjna prowadzona przez Martę Kaczmarek „Fitneska”
12:15 – Wspólne wejście wszystkich morsów w celu inauguracji rozpoczęcia sezonu morsowego 2023/2024
13:00 – 15:00 – zlot motoryzacyjny (wszyscy miłośnicy jednośladów i dwuśladów jednoczymy się)
14:30 – nieoficjalny rekord świata w „skrzydełkach” z Dekoratorem Wnętrz Umysłu oraz wspólna zabawa i sesja zdjęciowa z fanami.
18:00 – Firewalking – chodzenie po rozżarzonych węglach prowadzony przez terapeutę Gabriele Brzozowską
Dodatkowo:
-pyszne jedzonko zapewni restauracja „Na Fal”
-przez cały czas trwania imprezy jest dostęp do mobilnego jacuzzi i mobilnej sauny oraz balii z zimną wodą.
Również sobotę oraz w niedzielę będzie można skorzystać z mobilnej krio-komory w dwóch opcjach:
-przebywanie w temperaturze -130 stopni (czyli typowy zabieg w kriokomorze)
-morsowanie w temperaturze -50 stopni ( do kriokomory wstawiamy zbiornik na wodę w którym będzie można pomorsować w warunkach jak na Syberii.
Nad wszystkim będzie czuwał jeden z najbardziej doświadczonych ludzi w kraju jak chodzi o obcowanie z zimnem w ekstremalnych warunkach a mówię oczywiście o Piotrze Marczewskim.
Uwaga, uwaga osoby chętne proszę o info na priv gdzie prowadzona jest lista zapisów ponieważ jest ograniczona przepustowość ludzi w kriokomorze.