JEZIORO ANIOŁÓW – KĄPIELE O WSCHODZIE SŁOŃCA – 1 kwietnia 2023

0
27393

Zapraszamy do kolorowego, radosnego, energicznego spotkania! 🍀🌷🤩 Kwietniowa kąpiel dla Hospicyjnego Domu Aniołków zbliża się wielkimi krokami.
Spotykamy się nad Jeziorem Tarnobrzeskim 1 kwietnia (sobota) od ok. 5.50, wspólne wejście do wody o godzinie 6.08.
Kąpiel będzie odbywała się na plaży przy głównym wjeździe nad Jezioro Tarnobrzeskie, po prawej stronie pomostu.
Co nas czeka?
💙 Tradycyjnie razem powitamy słońce i wejdziemy do wody trzymając się za ręce. Prosimy ubrać się na biało i zabrać anielskie akcesoria. Zapraszamy również do wspólnego „resetu”.
💙 Po kąpieli zapraszamy na muzyczne powitanie/przywołanie wiosny. Zrobimy dyskotekę na plaży o wschodzie słońca, w trakcie której będziemy puszczać KOLOROWE PROSZKI. Zagra, znany nam już, Śpiewający Dj Voice, który poprowadzi taneczną zabawę dla każdego.
💙 Przygotujemy ognisko, weźcie kiełbaski, termos z ciepłą herbatą czy kawą. Będzie można się ogrzać lub stanąć w kręgu i porozmawiać.
💙 Na kąpieli będzie można zaopatrzyć się w wyjątkowe przedmioty z logiem Jeziora Aniołów.
💙 To wszystko nagra i stworzy wspaniałą pamiątkę Mania Latania-Wideo oraz zdjęcia z drona
Wsparcia techniczno – organizacyjnego udzielą nam Tarnobrzeski Dom Kultury, MOSiR Tarnobrzeg, Tarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego oraz niezawodny Urząd Miasta Tarnobrzega z Dariusz Bożek na czele. Dziękujemy 😇

ZAPISY przez stronę www.jezioroaniolow.pl – tam należy kliknąć „pomagam”, uzupełnić formularz i pobrać numer startowy (postępując według instrukcji na stronie). Pochwal się numerem na swoich social mediach, pokaż znajomym, że jesteś Aniołem.
Jezioro Aniołów to cykliczna akcja charytatywna. Spotykamy się na wspólnym wejściu do wody, razem celebrując wschód słońca. Zbieramy pieniądze na budowę Hospicyjnego Domu Aniołków – dla dzieci z nowotworami. Placówka mieści się w gm. Zaleszany. Opiekę nad budową sprawuje Fundacja Z Serca Dla Serca.
Aby wesprzeć zbiórkę należy wykupić cegiełkę wspierającą budowę Domu Aniołków. Można to zrobić na miejscu, wrzucając datki do puszki Fundacji lub poprzez zbiórkę internetową https://zrzutka.pl/anielskiewsparcie