JEDNOSTKA RATOWNICZO-GAŚNICZA ROZBUDOWANA – INWESTYCJA W NOWEJ DĘBIE ZAKOŃCZONA
Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza w Nowej Dębie została rozbudowa. W ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej wybudowano nowy budynek magazynowo-garażowy. Całkowita wartość inwestycji to prawie 5,8 mln zł. W obiekcie znalazło się mnóstwo nowego sprzętu, który ma zwiększyć bezpieczeństwo i odporność na różnego rodzaju kryzysy. Zapraszamy do obejrzenia.
Strona główna AKTUALNOŚCI JEDNOSTKA RATOWNICZO-GAŚNICZA ROZBUDOWANA – INWESTYCJA W NOWEJ DĘBIE ZAKOŃCZONA
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.














