Przez dwa dni na Placu Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu swoje dzieła prezentowali rękodzielnicy i twórcy z regionu. Wszystko w ramach III Festiwalu Rękodzieła i Rzemiosła. W tym roku na tarnobrzeskim rynku swoją działalność zaprezentowało prawie 30 wystawców. Dla mieszkańców była to okazja by porozmawiać z twórcami, podziwiać ich dzieła oraz nabyć ciekawe i oryginalne prezenty. Zapraszamy do obejrzenia.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.















