EMOCJONUJĄCY MECZ W SANDOMIERZU – WISŁA PRZEGRAŁA Z ORŁEM PRZEWORSK

0
53471

Niesamowity przebieg miał mecz pomiędzy Wisłą Sandomierz a Orłem Przeworsk. Stawiani przed meczem w roli faworyta goście bo bardzo słabej pierwszej połowie przegrywali już dziewięcioma bramkami. Gospodarze dobrze bronili, wyprowadzali kontry a do tego wreszcie sprzyjało im szczęście. Gdy wydawało się, że podopieczni trenera Adama Węgrzynowskiego pewnie sięgną po pierwsze zwycięstwo w sezonie obraz gry diametralnie się zmienił. Po zmianie stron to goście dominowali. Dość powiedzieć, że Orzeł pierwsze 10 minut drugiej połowy wygrał aż 9:1 i bardzo szybko złapał kontakt. Po kryzysie Wisła znów zaczęła grać lepiej i na osiem minut przed końcem prowadziła pięcioma bramkami. Gospodarze fatalnie rozegrali końcówkę, popełniając kilka prostych strat. Ostatecznie pogoń gości okazała się skuteczna – Orzeł wygrał 35:33 i znajduje się na czwartym miejscu w lidze z dorobkiem 18 punktów. Wisła Sandomierz jest ostatnia i przegrała wszystkie osiem spotkań. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów meczu oraz komentarzy.