EMOCJE SIĘGNĘŁY ZENITU! WALECZNA SIARKA PRZEGRAŁA Z TERMALICĄ PO DOGRYWCE!

0
4233

Takich emocji w Tarnobrzegu nie było dawno. Mimo słabego początku i szybkiej stracie bramki Siarkowcy rozkręcali się z każdą minutą, by po przerwie momentami dominować. Ekstraklasowa Bruk-Bet Termalica Nieciecza była mimo tego bliska szczęścia, ale gdy w 89 minucie wyrównującą bramkę zdobył Mateusz Czyżycki zapachniało sporą niespodzianką. W dogrywce najpierw w niegroźnej sytuacji gospodarze sprokurowali rzut karny za zagranie ręką, a w końcówce stracili dwa kolejne gole stawiając wszystko na jedną kartę. Ostatecznie faworyt wygrał 4:1, ale wynik nie oddaje przebiegu meczu. Zapraszamy na skrót spotkania oraz konferencję prasową z udziałem trenerów.

Siarka Tarnobrzeg – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:4 po dog. (0:1, 1:1)

Bramki: 89′ Czyżycki – 4′ Gutkovskis, 95′ Śpiączka, 118′ Śpiączka, 120′ Śpiączka

Żółte kartki: Ropski, 116. Księżniakiewicz – Jovanovic, Putivtsev

Siarka Tarnobrzeg: Dybowski – Zaradny (72’Janeczko), Stępień, Witasik, Grzesik, Radulij (56′ Ropski), Płatek (56′ Czyżycki), Dawidowicz, Księżniakiewicz, Kubowicz, Broź

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Mucha – Keckes, Fryc, Stefanik (26′ Jovanovic), Mikovic (100′ Misiak), Guba (59′ Śpiączka), Gutkovskis, Słaby, Kupczak, Piątek, Putivtsev