EDUKACJA, INTEGRACJA I DOBRA ZABAWA – WIOSNA Z MUNDUREM W TARNOBRZEGU
Na terenach zielonych nad Wisłą w Tarnobrzegu odbyło się wydarzenie pod hasłem „Wiosna z mundurem – na sportowo”. Do wspólnej zabawy zaproszono przede wszystkim dzieci i młodzież z miejskich placówek, dla których przygotowano wiele atrakcji. O bogaty program zadbały służby mundurowe oraz Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Tarnobrzegu. Zapraszamy do obejrzenia.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.














