DWA LATA ŁUKASZA NOWAKA – PREZYDENT TARNOBRZEG DOKONAŁ PODSUMOWANIA
Prezydent Tarnobrzega Łukasza Nowak podsumował dwa lata swoich rządów w mieście. Włodarz mówił o zrealizowanych inwestycjach, pozyskanych dofinansowaniach oraz kluczowych dla miasta projektach. Było także o ograniczeniach finansowych, trudnych decyzjach w oświacie oraz zmianach w miejskich spółkach. Zapraszamy do obejrzenia.
DWA LATA RZĄDÓW ŁUKASZA NOWAKA – PREZYDENT TARNOBRZEGA DOKONAŁ PODSUMOWANIA
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.














