W gminie Łoniów odbyły się dożynki powiatu sandomierskiego. Delegacje reprezentujące poszczególne gminy przygotowały dożynkowe wieńce, barwne stoiska i krótki program artystyczny. Najważniejszym momentem było przekazanie chleba upieczonego z mąki z tegorocznych zbóż staroście sandomierskiego i wójtowi gminy Łoniów. Zwyczaj dzielenia się chlebem ma zagwarantować, że w ciągu roku nikomu go nie zabraknie. Zapraszamy do obejrzenia.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.













