Bardzo sprawnie przebiegła sesja absolutoryjna w Baranowie Sandomierskim. Radni nie mieli żadnych uwag do działalności burmistrza – pozytywne oceny Komisji Stałych Rady Miejskiej i Regionalnej Izby Obrachunkowej są dowodem dobrej współpracy. Za udzieleniem absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2020 rok zagłosowali wszyscy uczestniczący w obradach radni. Zapraszamy do obejrzenia.
Strona główna AKTUALNOŚCI DOBRA WSPÓŁPRACA W BARANOWIE SANDOMIERSKIM – WSZYSCY RADNI POPIERAJĄ BURMISTRZA
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.













