DERBY REZERW W TARNOBRZEGU – SIARKA WYGRAŁA ZE STALĄ STALOWA WOLA

0
48262

Niesamowity przebieg miał mecz derbowy w klasie okręgowej. Rezerwy Siarki Tarnobrzeg po bardzo ofensywnym spotkaniu pokonały rezerwy Stali Stalowa Wola aż 6:4. Gospodarze zagrali z wieloma wzmocnieniami z pierwszej drużyny, ale wygrana nie przyszła im łatwo. Młoda drużyna gości dwa razy wychodziła na prowadzenie, ale bardzo szybka dawała Siarce odrabiać straty. Decydujące dla losów meczu okazało się siedem minut drugiej połowy, kiedy to podopieczni Łukasza Szymańskiego zdobyli aż trzy bramki. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów meczu i komentarzy trenerów.
Klasa Okręgowa Stalowa Wola – sezon 2023/2024 – 12. kolejka
Siarka II Tarnobrzeg – Stal II Stalowa Wola 6:4 (2:2)
Bramki: Dawid Lisowski 16′, 26′, Kacper Prusiński 51′, 80′, Marcel Tyl 53′, 57′ – Jeremi Szcześniak 14′, Miłosz Rębisz 28′ Igor Fedejko 48′, 90′