Szybko, efektownie i bez żadnych problemów – tenisistki stołowe KTS Enea SIarkopol Tarnobrzeg zapisały na swoim koncie kolejne zwycięstwo. Mistrzynie Polski zgodnie z przewidywaniami rozbiły Polmlek OSIR Lidzbark Warmiński. Podopieczne Zbigniewa Nęcka mogą być pewne wygranej w rundzie zasadniczej – pozostałe mecze tej części sezonu to ważny etap dla młodych zawodniczek, które dostają coraz więcej szans. Zapraszamy do obejrzenia.
Strona główna PROGRAMY SPORT BŁYSKAWICZNA WYGRANA FAWORYTA – KTS ENEA SIARKOPOL TARNOBRZEG NIEPOKONANY
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.
















