KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg zorganizował mikołajki z tenisem stołowym. Ponad czterdziestu młodych adeptów tej dyscypliny sportu postanowiło aktywnie spędzić ten radosny dzień. Mimo rywalizacji Święty Mikołaj docenił wysiłek każdego zawodnika, bo nagród i podarunków nie zabrakło. To kolejna inicjatywa związana z promocją tenisa stołowego wśród dzieci i młodzieży. Zapraszamy do obejrzenia.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.
















