W Zespole Szkół w Gorzycach zorganizowano dni otwarte, by zaprezentować ofertę placówki oraz możliwości jakimi dysponuje szkoła. Uczniowie i nauczyciele zaprezentowali różne pokazy, oprowadzali po szkole oraz przygotowali niespodzianki. Z ofertą placówki zapoznała się młodzież ze świętokrzyskiego i podkarpackiego. Zespół Szkół w Gorzycach stale rozwija swoją ofertę, by tworzyć coraz lepsze warunki i perspektywy dla młodych ludzi. Jakie są największe atuty placówki? Zapraszamy do obejrzenia.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.














