W tym roku Muzeum Diecezjalne w Sandomierzu obchodzi 120-lecie swojego istnienia. Bogata historia powoduje, że w placówce znajduje się wiele ważnych i wartościowych eksponatów. Rocznica powstania muzeum to dobra okazja, by promować jego walory. Jak prezentuje się oferta placówki i dlaczego warto ją odwiedzać? Zapraszamy do obejrzenia.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.














