Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu zaprosił na kolejną akcję poboru krwi. Tym razem motyw przewodni brzmiał „Mikołajkowy Podarunek Serc”. Mimo specyficznego okresu frekwencja dopisała, a długa kolejka chętnych ustawiła się by oddawać życiodajny płyn. Wzorem poprzednich akcji dla każdego krwiodawcy ośrodek przygotował drobny podarunek. Zapraszamy do obejrzenia.
Zaloguj
Witamy! Zaloguj się na swoje konto
Zapomniałeś hasła? sprowadź pomoc
Polityka Plików Cookies
Odzyskiwanie hasła
Odzyskaj swoje hasło
Hasło zostanie wysłane e-mailem.

















